Login :
Hasło :
Stronę odwiedzono do tej pory 1144427 razy.
PLAN LEKCJI

DYREKTOR SZKOŁY : mgr Anna Sarbak
Specjalność nauczanie początkowe i terapia pedagogiczna - nauczyciel dyplomowany.

WYKAZ NAUCZYCIELI :

Nazwisko i imię Specjalność Stopień awansu
mgr Jolanta Chytra historia i J. polski Naucz. dyplomowany
mgr Hanna Podzińska matematyka, technika i informatyka Naucz. dyplomowany
mgr Violetta Dzik edukacja wczesnoszkolna i logopedia, nauczyciel bibliotekarz Naucz. dyplomowany
mgr Małgorzata Jessa edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne Naucz. dyplomowany
mgr Maria Gierak plastyka, muzyka, zajęcia techniczne, edukacja wczesnoszkolna Naucz. dyplomowany
mgr Natalia Grzelewska Język angielski, edukacja wczesnoszkolna Naucz. mianowany
mgr Violetta Janowicz edukacja wczesnoszkolna, przyroda, terapia pedagogiczna Naucz. dyplomowany
mgr Mirosława Kaźmierczak przyroda, biologia, geografia, Język niemiecki Naucz. dyplomowany
mgr Karolina Golon edukacja wczesnoszkolna, logopedia Naucz. kontraktowy
mgr Renata Barńska wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna Naucz. kontraktowy
mgr Krystyna Nawrocka pedagog szkolny i terapia pedagogiczna, wychowanie do życia w rodzinie Naucz. dyplomowany
mgr Magdalena Olejniczak matematyka, informatyka Naucz. kontraktowy
lic. Weronika Przybylak edukacja wczesnoszkolna Naucz. kontraktowy
mgr Iwona Rusinek edukacja wczesnoszkolna Naucz. kontraktowy
mgr Urszula Stróżyna religia Naucz. mianowany
mgr Agnieszka Szymańska Język polski Naucz. mianowany
mgr Agnieszka Tomczak edukacja wczesnoszkolna, język angielski, logopedia Naucz. mianowany
mgr Krzysztof Migała wychowanie fizyczne Naucz. dyplomowany
mgr Marta Łabojewska edukacja wczesnoszkolna naucz. kontraktowy
mgr Kamila Pawlak wychowanie przedszkolne, oligofrenopedagogika naucz. kontraktowy
lic. Magdalena Świniarska świetlica szkolna naucz. stażysta

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA :

Radziszewska Jadwiga – referent

Konieczny Bogdan – woźny

Kocoń Anna – obsługa
Halina Pochłopień – obsługa
Terka Krystyna - obsługa

Majchrzak Edyta - obsługa


WYCHOWAWSTWA KLAS I PRZYDZIAŁ SAL LEKCYJNYCH

ZERÓWKA I p. Kamila Pawlak - sala nr 9
ZERÓWKA II p. Karolina Golon - sala nr 10
Klasa I A p. Violetta Janowicz - sala nr 6
Klasa I B p. Marta Łabojewska - sala nr 5
Klasa II A p. Weronika Przybylak - sala nr 5
Klasa II B p. Iwona Rusinek - sala nr 4
Klasa III A p. Agnieszka Tomczak - sala nr 7
Klasa IV A p. Natalia Grzelewska - sala nr 2
Klasa IV B p. Magdalena Olejniczak - sala nr 3
Klasa V A p. Hanna Podzińska - sala nr 1
Klasa V B p. Maria Gierak - sala nr 2
Klasa V C p. Jolanta Chytra - sala nr 1
Klasa VI A p. Agnieszka Szymańska - sala nr 8
Klasa VI B p. Renata Barańska - sala nr 3