Login :
Hasło :
Stronę odwiedzono do tej pory 1513158 razy.
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
nazwa zajęć prowadzący godzina, sala
PONIEDZIAŁEK
Zajęcia wyrównawcze - matematyka kl.Vb ( co dwa tygodnie) Magdalena Olejniczak 8.55-9.40, bibl.
Zajęcia logopedyczne Agnieszka Tomczak 10.45-11.30, bibl.
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne kl.IV Anna Sarbak 10.45-11.30
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.Ia Anna Sarbak 11.45-12.30
Zajęcia logopedyczne kl. IIa Agnieszka Tomczak 12.45-13.30,bibl.
Akademia Odkrywców kl. IIIb Iwona Rusinek 12.45-13.30,s.9
Akademia Odkrywców kl.IIIa Weronika Machaj 112.45-13.30, s.7
Zajęcia indywidualne - język polski Mirosława Kaźmierczak 13.30-15.00, gab.pedagoga
Akademia Odkrywców kl.VIb Violetta Dzik 13.40-14.25, s.4
SKS Renata Barańska 14.30-15.30
WTOREK
Kółko antystresowe Krystyna Nawrocka 7.30-8.00, gab. pedagoga
Zajęcia logopedyczne kl.0 Agnieszka Tomczak 8.55-10.35, bibl.
Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne kl.VIc Anna Sarbak 9.50 - 10.35
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.IIb Anna Sarbak 10.45-11.30
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.IIIa Weronika Machaj 11.45-12.30, bibl.
Zajęcia rewalidacyjne Elwira Garstecka 12.30- 13.30, gab. pedagoga
Akademia Odkrywców kl. IIa Violetta Janowicz 12.45- 13.30, s.6
Akademia Odkrywców kl.Ib Natalia Lala 12.45 - 13.30, s.9
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Jolanta Chytra 13.40-14.25, bibl.
Koło- Matematyczne ,,Kangurki" Anna Sarbak 12.45-13.30 gainet. dyr.
ŚRODA
Zajęcia terapeutyczne Krystyna Nawrocka 7.15-9.45. gab.pedagoga
Zajęcia rewalidacyjne Krystyna Nawrocka 9.45-10.45, gab. pedagoga
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów z dysleksją i z ryzykiem dysleksji Krystyna Nawrocka 10.45-11.30, gab. pedagoga
Zajęcia logopedyczne kl. Ib Agnieszka Tomczak 10.45-11.30, bibl.
Zajęcia rewalidacyjne Elwira Garstecka 11.30-12.30, gab. pedagoga
Akademia Odkrywców kl.Ia Anna Boniecka-Adamek 11.45-12.30, s.9
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.IIIb Iwona Rusinek 11.45-12.30, bibl.
Zajęcia logopedyczne kl. Ia Agnieszka Tomczak 12.45-13.30, bibl.
Akademia Odkrywców kl.VIa Violetta Dzik 12.45-13.30, s.4
Akademia Odkrywców kl.IIIb Iwona Rusinek 12.45-13.30, s.10
Akademia Odkrywców kl.IIb Marta Łakota 12.45-13.30, s.6
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.VI Hanna Podzińska 12.45-13.30, bibl.
SKS Krzysztof Migała 13.30-14.30
Akademia Odkrywców kl. VIc Hanna Podzińska 13.40-14.25, s.8
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.Va Jolanta Chytra 13.40-14.25, bibl.
Zajęcia programowania Violetta Dzik 13.40-14.25, s.4
Akademia Odkrywców kl.VII Hanna Podzińska 14.35-15.20, s.1
SKS Renata Barańska 14.30-15.30
CZWARTEK
Zajęcia logopedyczne kl.Ib Agnieszka Tomczak 10.45-11.30, bibl.
Akademia Odkrywców kl.IIIa Weronika Machaj 11.45-12.30, s.7
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Violetta Janowicz 11.45-12.30, bibl.
Zajęcia logopedyczne kl.Ia Agnieszka Tomczak 12.45-12.30, bibl.
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. IIa Violetta Janowicz 12.45-13.30, bibl.
Kółko Flażoletowe Maria Gierak 12.45-13.30
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów z dysleksją i z rysykiem dysleksji Krystyna Nawrocka 12..45-13.30, gab. pedagoga
Akademia Odkrywców kl. IV Violetta Janowicz 12.45-13.30, s.2
Akademia Odkrywców kl.Va Violetta Dzik 12.45-13.30, s.4
Akademai Odkrywców kl. Vb Magdalena Olejniczak 13,40-14.25, s.3
Szkolny Klub Mediatora Krystyna Nawrocka 14.35-15.20, gab. pedagoga
PIĄTEK
SKS Krzysztof Migała 13.30-14.30
Zajęcia logopedyczne kl.IIa Agnieszka Tomczak 7.30-8.00, bibl.
Zajęcia logopedyczne kl.0 Agnieszka Tomczak 9.15-11.30, bibl.
Zajęcia wyrównawcze kl. VIc - matematyka Magdalena Olejniczak 9.50-10.35,bibl.
Ortografitii Krystyna Nawrocka 12.45-13.30, gab. pedagoga
SKS Krzysztof Migała 12.45-14.20
Zajęcia logopedyczne kl.IV Agnieszka Tomczak 13.45-13.30, bibl.
Zespół Taneczny Małgorzata Kudlińska-Skrzypkowiak 12.40-15.20, sala gimnastyczna