Login :
Hasło :
Stronę odwiedzono do tej pory 1799927 razy.
PRACOWNICY SZKOŁY

DYREKTOR SZKOŁY : mgr Anna Sarbak
Edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna - nauczyciel dyplomowany

WICEDYREKTOR : mgr Violetta Dzik
Edukacja wczesnoszkolna, logopedia , biblioteka – nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIELE :

Nazwisko i imię Specjalność Stopień awansu
mgr Jolanta Chytra J. polski i historia Naucz. dyplomowany
mgr Hanna Podzińska matematyka Naucz. dyplomowany
mgr Małgorzata Jessa Zajęcia świetlicowe, terapia pedagogiczna, edukacja wczesnoszkolna Naucz. dyplomowany
mgr Maria Gierak plastyka, muzyka Naucz. dyplomowany
mgr Natalia Grzelewska język angielski Naucz. dyplomowany
mgr Violetta Janowicz edukacja wczesnoszkolna, przyroda, terapia pedagogiczna Naucz. dyplomowany
mgr Żaneta Słodzinka biologia Naucz. dyplomowany
mgr Monika Woźniak język niemiecki Naucz. dyplomowany
mgr Zuzanna Masian nauczyciel wspomagający, zajęcia świetlicowe, religia Naucz. kontraktowy
mgr Mariola Bąk edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający Naucz. mianowany
mgr Monika Roszak Wiedza o społeczeństwie Naucz. mianowany
mgr Krystyna Nawrocka pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie Naucz. dyplomowany
mgr Magdalena Olejniczak matematyka, informatyka Naucz. kontraktowy
mgr Weronika Machaj edukacja wczesnoszkolna, zajęcia świetlicowe Naucz. kontraktowy
mgr Iwona Rusinek edukacja wczesnoszkolna, zajęcia świetlicowe Naucz. mianowany
mgr Urszula Stróżyna religia Naucz. mianowany
mgr Agnieszka Szymańska język polski Naucz. mianowany
mgr Agnieszka Tomczak język angielski, logopedia Naucz. dyplomowany
mgr Mirona Lochman wychowanie fizyczne Naucz. kontraktowy
mgr Paulina Mataj geografia Naucz. stażysta
mgr Marta Łakota edukacja wczesnoszkolna, zajęcia świetlicowe Naucz. kontraktowy
lic. Natalia Lala edukacja wczesnoszkolna, zajęcia świetlicowe Naucz. kontraktowy
mgr Magdalena Świniarska edukacja wczesnoszkolna, zajęcia świetlicowe Naucz. kontraktowy
mgr Wojciech Szałański fizyka Naucz. mianowany
mgr Emilia Górniak chemia Naucz. dyplomowany
mgr Elwira Garstecka psycholog Naucz. mianowany
mgr Małgorzata Kudińska-Skrzypkowiak zespół taneczny Naucz. dyplomowany
mgr Sylwia Popielska gimnastyka korekcyjna, EDB Naucz. mianowany
mgr Damian Sieczka wychowanie fizyczne Naucz. dyplomowany
mgr Anna Boniecka-Adamek edukacja wczesnoszkolna Naucz. kontraktowy
mgr Bogusław Świniarski technika Naucz. kontraktowy

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA :

Radziszewska Jadwiga – referent

Konieczny Bogdan – woźny

Kocoń Anna – obsługa
Halina Pochłopień – obsługa
Majchrzak Edyta - obsługa

Ewa Guziak - obsługa


WYCHOWAWSTWA KLAS I PRZYDZIAŁ SAL LEKCYJNYCH

Klasa I A p. Iwona Rusinek - sala nr 10
Klasa I B p. Weronika Machaj - sala nr 4
Klasa II A p. Anna Boniecka-Adamek - sala nr 9
Klasa II B p. Natalia Lala - sala nr 5
Klasa III A p. Violetta Janowicz - sala nr 6
Klasa III B p. Marta Łakota - sala nr 7
Klasa IV A p. Mirona Lochman - sala nr 2
Klasa IV B p. Jolanta Chytra - sala nr 1
Klasa V A p. Agnieszka Tomczak - sala nr 8
Klasa VI A p. Natalia Grzelewska - sala nr 2
Klasa VI B p. Magdalena Olejniczak - sala nr 2
Klasa VII p. Hanna Podzińska - sala nr 1
Klasa VIII p. Agnieszka Szymańska - sala nr 8